| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2010 |
| Odometrs | 198 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WBAMX51030C312205 Pārbaudīt |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 180 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 165 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.3 l/100km |
| • Vidējais | 6.3 l/100km |
| Pilna masa | 2545 kg |
|---|---|
| Svars | 1880 kg |
| Celtspēja | 575 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4907 mm |
| Platums | 1860 mm |
| Augstums | 1462 mm |
No valsts Dānija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, , ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, TASUMISEL VARIANDID, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, VÕIMALIKUD ERINEVAD VAHETUSVARIANDID, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
| Pārdevējs | KsAuto |
|---|---|
| Adrese | Tähe tn 106d, Tähe tänav, Tartu, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.