| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2012 |
| Odometrs | 213 100 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WF0MXXGBWMBJ78427 Pārbaudīt |
| Tilpums | 2.0 l |
|---|---|
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 120 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 159 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.4 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.2 l/100km |
| • Vidējais | 6.0 l/100km |
| Pilna masa | 2505 kg |
|---|---|
| Svars | 1731 kg |
| Celtspēja | 774 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4920 mm |
| Platums | 1884 mm |
| Augstums | 1709 mm |
No valsts Dānija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
| Pārdevējs | KsAuto |
|---|---|
| Adrese | Tähe tn 106d, Tähe tänav, Tartu, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.