| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Autobuss |
| Virsbūves tips | Autobuss |
| Gads | 2008 |
| Odometrs | 308 936 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WDB9066571S286330 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 110 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 5300 kg |
|---|---|
| Svars | 3665 kg |
| Celtspēja | - |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 7650 mm |
| Platums | 1950 mm |
| Augstums | - |
| Gultasvietas | - |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: MERCEDES-BENZ Model: Sprinter 515 CDI Structure: minibus ( 20 + 1 seats ) Year: 08.2008 VIN: ...S286330 Mileage: 308936 km Wheel formula: 4X2 Engine: OM646 110 Kw / 150 Hp / Euro 4 Gearbox: manual ( NSG400 ) Dimensions: L/W: 7650 mm / 1950 mm Masses: full/empty: 5300 kg / 3665 kg AC
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.