| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2008 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 130TNM |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 210 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 186 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.4 l/100km |
| • Vidējais | 6.7 l/100km |
| Pilna masa | 2320 kg |
|---|---|
| Svars | 1835 kg |
| Celtspēja | 485 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2886 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4843 mm |
| Platums | 1846 mm |
| Augstums | 1491 mm |
No valsts Lietuva
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
pakkuda heas seisus e61 535D facelift tehase M-Pakett mootor ja kast toimivad ideaalselt,turbiin ei laineta ning käigukast sujuv tehtud tööd:esimesed mõlemad amordid,vedrud ning sinna juurdekuuluv,esimesed rattalaagrid,terve ring kettaid ja klotse,turbod vahetatud nii pisikese kui ka suure turbo sisud taastatud ccc sisselaske kollektori tihendid,eelsüüte küünlad,tagasillas mõlemalt poolt ülemised kaikad,mõlemad tagumised õhkpadjad lisad: -HUD -kurvituled -bixenon tuled -individual heli pakett -comfort sisu koos dünaamiliste küljepatjadega -nii ees kui taga topsihoidjad -active steering -distantsihoidev püsikiirusehoidja -sportkast ning labadega rool -panoraam -tagumistel ustel kardinad -klapitavad peeglid all on style 166 19 tolli veljed koos lamellrehviga lisaküsimustes helista ning tule vaatama
| Pārdevējs | mart kiin |
|---|---|
| Adrese | Karksi-Nuia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.