| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 577HRF |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2143 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Jauda | 150 kW |
| Maksimālais ātrums | 245 km/h |
| CO2 | 123 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.2 l/100km |
| • Vidējais | 4.8 l/100km |
| Pilna masa | 2235 kg |
|---|---|
| Svars | 1660 kg |
| Celtspēja | 575 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2840 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4771 mm |
| Platums | 1839 mm |
| Augstums | 1467 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
MB-C250 tagavedu.Soodushind 15000.- Senikaua kuni huvi pakkuv sõiduk müügis. Kõik mis peal toimib. Alles tehtud hooldus. Pikk üv *Burmester *Ils-lights *Distantsi jälgiv püsikiirusehoidja. *Rea hoidja *Panoraam *9k-automaat *Uus esiklaas * Tutikad naelrehvid, suvekad( pool hooaega sõitnud ) kaasa Esineb iluvigu. Ei ole liisingus. Vahetus võimalus suurema auto vastu. Näiteks: Volvo V90 nelik, Mb S või E-klass nelik, Volvo xc90
| Pārdevējs | Sander Koger |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.