Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2006 |
| Odometrs | 183 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 460LBW |
| VIN | WBAUF91060PS81292 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2996 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 195 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 221 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 13.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.6 l/100km |
| • Vidējais | 9.2 l/100km |
| Pilna masa | 1875 kg |
|---|---|
| Svars | 1450 kg |
| Celtspēja | 425 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1200 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 680 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2660 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4227 mm |
| Platums | 1751 mm |
| Augstums | 1430 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Korralik ja hooldatud 130i, millel mootoriks N52b30 Tegu väga erksa ja heade sõiduomadustega autoga. 1. seeria kohta päris korraliku varustusega. 11.2025 - Vahetatud süüteküünlad, solenoidid ning vanose sõelad 01.2026 - Uus aku, karterituulutus, veepump ning termostaat. Viimane hooldus tehtud 16.04 183000 läbisõidul. Hetkel igapäevasel kasutsuses. Läbisõit ajas muutuv. Kaasa BMW originaal valuveljed lamellrehvidega. 17', viimasel pildil auto all. Autol on H&R madaldusari, olemas korralik set originaal vedrusi, mille saab kaasa. Olemas ka originaal kroom neerud.
| Pārdevējs | Johannes Nokkur |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.