| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Kravas automašīna |
| Gads | 1998 |
| Odometrs | 298 630 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | Lapa |
| Aizmugurējā piekare | Lapa |
| Priekšējās bremzes | Bungas |
| Aizmugurējās bremzes | Bungas |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | YV2E4C310XB211381 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 132 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 8000 kg |
|---|---|
| Svars | 6290 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 3700 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 7340 mm |
| Platums | 2400 mm |
| Augstums | 3350 mm |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | 4249 mm |
| Platums | 2340 mm |
| Augstums | 615 mm |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: VOLVO Model: FL 608 Structure: crane flatbed ( PK 8200 - boom 8 m / 930 kg - box L=4249 mm / W=2340 mm / H=615 mm ) Year: 11.1998 Mileage: 298630 km VIN: ... B211381 Wheel formula: 4x2 WB: 3700 mm Engine: D6A180 132 Kw / 180 Hp / Euro 2 Gearbox: automatic Suspension: steel / steel Brakes: drum Dimensions: L/W/H: 7340 mm / 2400 mm / 3350 mm Masses: full/empty: 8000 kg / 6290 kg
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.