| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Piekabe |
| Virsbūves tips | Piekabe |
| Gads | 2014 |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Priekšējā piekare | Gaiss |
| Aizmugurējā piekare | Gaiss |
| Priekšējās bremzes | Diski |
| Aizmugurējās bremzes | Diski |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WSM00000005128889 Pārbaudīt |
| Pilna masa | 42000 kg |
|---|---|
| Svars | 8343 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Garums | 14000 mm |
|---|---|
| Platums | 2600 mm |
| Augstums | 4420 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: SCHMITZ Model: SCB S3B Structure: cooler box ( Carrier Vector 1950 Mt - 23901 hours / BOX L=13431 mm ) Year: 06.2014 Suspension: air Brakes: disc Dimensions: L/W/H: 14000 mm / 2600 mm / 4420 mm Masses: full/empty: 42000 kg / 8343 kg
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.