| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Piekabe |
| Virsbūves tips | Piekabe |
| Gads | 2011 |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Priekšējā piekare | Gaiss |
| Aizmugurējā piekare | Lapa |
| Priekšējās bremzes | Diski |
| Aizmugurējās bremzes | Diski |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | YW9V31ST9CS016450 Pārbaudīt |
| Pilna masa | 30000 kg |
|---|---|
| Svars | 8910 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Garums | 12150 mm |
|---|---|
| Platums | 2500 mm |
| Augstums | - |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: SLP Model: 3-8200-KS Structure: tipper ( box L=6100 / W=2099 / H=1514 mm ) Year: 10.2011 Suspension: air / steel / steel+air Brakes: disc Dimensions: L/W: 12150 mm / 2500mm Masses: full/empty: 30000 kg / 8910 kg
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.