| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Piekabe |
| Virsbūves tips | Piekabe |
| Gads | 2007 |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Priekšējā piekare | Gaiss |
| Aizmugurējā piekare | Gaiss |
| Priekšējās bremzes | Bungas |
| Aizmugurējās bremzes | Bungas |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | W09NTG3457EN10209 Pārbaudīt |
| Pilna masa | 45000 kg |
|---|---|
| Svars | 9180 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Garums | 13740 mm |
|---|---|
| Platums | 2550 mm |
| Augstums | - |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: HRD Model: Jumbo Structure: low loader ( platform L=8916 mm ) Year: 09.2007 Suspension: air Brakes: drum Dimensions: L/W: 13740 mm / 2550 mm Masses: full/empty: 45000 kg / 9180 kg
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.