| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 220 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WF0FXXWPCFFP03708 Pārbaudīt |
| Tilpums | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 112 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 4.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 3.9 l/100km |
| • Vidējais | 4.3 l/100km |
| Pilna masa | 2330 kg |
|---|---|
| Svars | 1597 kg |
| Celtspēja | 733 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1650 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2850 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4867 mm |
| Platums | 1852 mm |
| Augstums | 1482 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, asukoha kaardi leiate kodulehelt www.ksauto.ee, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, võimalikud erinevad tasumisvariandid, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, VÕIMALIKUD ERINEVAD VAHETUSVARIANDID, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.