| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Brūns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 410HTZ |
| VIN | WDB2112081B120569 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2149 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Jauda | 125 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 194 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.9 l/100km |
| • Vidējais | 7.3 l/100km |
| Pilna masa | 2360 kg |
|---|---|
| Svars | 1810 kg |
| Celtspēja | 550 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2854 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4909 mm |
| Platums | 1830 mm |
| Augstums | 1498 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, , ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, VÕIMALIKUD ERINEVAD VAHETUSVARIANDID, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.