| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | 332 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WBAVC51070VD01263 Pārbaudīt |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Jauda | 145 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 171 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.1 l/100km |
| • Vidējais | 6.4 l/100km |
| Pilna masa | 2045 kg |
|---|---|
| Svars | 1600 kg |
| Celtspēja | 445 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2760 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4520 mm |
| Platums | 1817 mm |
| Augstums | 1421 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, asukohakaardi leiate kodulehelt WWW.KSAUTO.EE, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.