| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2012 |
| Odometrs | 285 100 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WF0KXXGCBKBD12613 Pārbaudīt |
| Tilpums | 1560 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 70 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 109 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 3.7 l/100km |
| • Vidējais | 4.2 l/100km |
| Pilna masa | 1900 kg |
|---|---|
| Svars | 1338 kg |
| Celtspēja | 562 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1200 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 665 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2648 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4358 mm |
| Platums | 1823 mm |
| Augstums | 1451 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk,
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.