| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 223 600 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WDD1760081V030055 Pārbaudīt |
| Tilpums | 2143 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Jauda | 100 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 114 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 4.2 l/100km |
| Pilna masa | 2010 kg |
|---|---|
| Svars | 1480 kg |
| Celtspēja | 530 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 740 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4304 mm |
| Platums | 1780 mm |
| Augstums | 1407 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
NB.KONTROLLITUD LÄBISÕIDU ÕIGSUSEGA, ls.223t/km, musta laetekstiiliga, ergas ja ökonoomne CDI 100kw mootor, PÕHJAMAA PAKETIGA, v.heas korras ja hästi hoitud,-hooldatud auto, roostes pole, veermik vaikne, kõik töötab nii nagu peab, sees suitsetatud pole, seest puhas ja väljast poleeritud, EURO 6, tel.5140088 Vahetuse võimalus
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.