| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 1998 |
| Odometrs | 258 300 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Sudrabs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WDB2102451A612090 Pārbaudīt |
| Tilpums | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 137 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 238 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2200 kg |
|---|---|
| Svars | 1620 kg |
| Celtspēja | 580 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1900 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2833 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4816 mm |
| Platums | 1799 mm |
| Augstums | 1511 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, UUS ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106, Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.