| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 1986 |
| Odometrs | 125 425 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Tumši zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 35ZCE |
| VIN | WAUZZZ44ZGN061394 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2226 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1800 kg |
|---|---|
| Svars | 1307 kg |
| Celtspēja | 493 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1300 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 650 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4830 mm |
| Platums | 1815 mm |
| Augstums | 1420 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Vahetusel maksame teie sõiduki eest ca75%turuväärtusest Sissemaksuks sobib teie vana sõiduk!!
| Pārdevējs | Võru Autopood |
|---|---|
| Adrese | Tallinna mnt 36, Võru |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | autoplats.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.