| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2008 |
| Odometrs | 222 748 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WV2ZZZ7HZ9H061589 Pārbaudīt |
| Tilpums | 2.5 l |
|---|---|
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 96 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 249 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 3100 kg |
|---|---|
| Svars | - |
| Celtspēja | 780 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 9 |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti Vahetuse võimalus: Kui on korras, maksame kuni 75% turuhinnast Teostatud tehniline kontroll ja hooldus Aastamaks 157,80 Reg.tasu 1001,85 TA akt teostatud, saab kohe registreerida Kontrollitud läbisõit Rohkem sõidukeid kodulehel www.asmo.ee Sõidukitega tutvumiseks soovitatav oma tulekust teavitada vähemalt 2 tundi ette.
| Pārdevējs | Asmo |
|---|---|
| Adrese | Tehnopargi tee 1, Tõrvandi, Tartu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | asmo.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.