| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Piekabe |
| Virsbūves tips | Vieglā piekabe |
| Gads | 2025 |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Priekšējā piekare | - |
| Aizmugurējā piekare | - |
| Priekšējās bremzes | - |
| Aizmugurējās bremzes | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | - |
| Pilna masa | 750 kg |
|---|---|
| Svars | 281 kg |
| Celtspēja | 469 kg |
| Asis | 1 |
| Riteņu bāze | - |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Garantii kehtib kuni 24 kuud Sõiduki asukoht: Harjumaa, Eesti Tagaluugile paigaldatavat pealesõiduteed on ka eraldi müügil. Maksab 150.- sis km. Aitame ka paigaldusel luugile, kui tegemist TIKI 1.5 meetri laiuse keevisraamil haagisega. Pealesõidutee sobib ka plastkaanega haagisele ( jääb sisse peitu)
| Pārdevējs | AW Haagised |
|---|---|
| Adrese | Läike tee 36, Peetri, Rae vald Harjumaa, 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | autowelt.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.