| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2013 |
| Odometrs | 330 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 775DGR |
| VIN | W0L0MAP08D6084107 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1229 cm³ |
|---|---|
| 1.2 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 51 kW |
| Maksimālais ātrums | 165 km/h |
| CO2 | 118 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 30 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.2 l/100km |
| • Vidējais | 5.0 l/100km |
| Pilna masa | 1470 kg |
|---|---|
| Svars | 1163 kg |
| Celtspēja | 307 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2311 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 3698 mm |
| Platums | 1720 mm |
| Augstums | 1484 mm |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Kerel mõned kriimud, 2 komplekti velgi, väga öko, 2 võtmed, Tingimis võimalus, Ketiga mootor, Rooli soojendus, istme soojendused!
| Pārdevējs | Annes |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.