
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 172 333 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 049JSB |
| VIN | WP1ZZZ92ZFLA65146 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4134 cm³ |
|---|---|
| 4.1 l | |
| Jauda | 283 kW |
| Maksimālais ātrums | 252 km/h |
| CO2 | 209 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.0 l/100km |
| • Vidējais | 8.0 l/100km |
| Pilna masa | 2955 kg |
|---|---|
| Svars | 2290 kg |
| Celtspēja | 665 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 3500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2895 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4855 mm |
| Platums | 1954 mm |
| Augstums | 1719 mm |
No valsts Dānija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
⦿ Müüa heas lisavarustuses Porsche Cayenne S Diesel Facelift. ⦿ Tehniliselt-ja visuaalselt korralik kasutatud auto. Margi esinduses digitaalsel kujul hooldusajalugu kontrollitav. ⦿ Lisavarustus: LED Tuled, Automaatne kaugtulede vahetus, Roolisoojendus, Comfort istmed, Juhtmecaba CarPlay/Android Auto, Bose helisüsteem, Panoraam katuseluuk, Elektriline konks, Sport väljalase, Pimenurga andurid, Lane assist, Taga kaamera, Soft close uksed, Elektriline tagaluuk, 21 valuveljed, Webasto, 4x istmesoojendus, Laiendatud nahapakett (uksed, armatuur), Alcantara lagi, Topeltklaasid, Taga kliima. ⦿ Auto hinnale lisandub registreerimistasu. ⦿ Iga ostueelne kontroll on teretulnud, et veenduda auto korrasolekus. ⦿ Omame „Tunnustatud automüüja“ kvaliteedimärki, mida väljastab Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Liit (AMTEL). ⦿ Suhtleme EST/RUS/ENG keeles. ⦿ Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Lisainfo saamiseks pöörduge müügikonsultandi poole või vaadake täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontrol
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.