| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Daudzfunkcionāls |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 51 217 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 083LRC |
| VIN | SJNTANJ12U1025767 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1332 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 116 kW |
| Maksimālais ātrums | 190 km/h |
| CO2 | 155 g/km |
| Degviela | Hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2040 kg |
|---|---|
| Svars | 1582 kg |
| Celtspēja | 458 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2665 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4425 mm |
| Platums | 1835 mm |
| Augstums | 1625 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
- Hooldatud margiesinduses. - Avariivaba. NB! Selle auto registreerimistasu alates 01.01.2025 on 894,25 € TASUME REGISTREERIMISMAKSU SINU EEST
| Pārdevējs | Eurost Auto Pärnu |
|---|---|
| Adrese | Roheline, Roheline, Pärnu, Eesti |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.