| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2008 |
| Odometrs | 234 100 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 866BVT |
| VIN | JMZGH198201135006 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1798 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Jauda | 88 kW |
| Maksimālais ātrums | 194 km/h |
| CO2 | 165 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.4 l/100km |
| • Vidējais | 7.0 l/100km |
| Pilna masa | 1965 kg |
|---|---|
| Svars | 1420 kg |
| Celtspēja | 545 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1300 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 550 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2725 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4765 mm |
| Platums | 1795 mm |
| Augstums | 1490 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Vahetusel maksame teie sõiduki eest ca75%turuväärtusest. Sissemaksuks sobib teie vana sõiduk!!
| Pārdevējs | Võru Autopood |
|---|---|
| Adrese | Tallinna mnt 36, Võru |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | autoplats.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.