| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Gads | 1939 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | - |
| Krāsa | Bēšs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 39DOD |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 5895 cm³ |
|---|---|
| 5.9 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 132 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2350 kg |
|---|---|
| Svars | 1850 kg |
| Celtspēja | 500 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 600 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4860 mm |
| Platums | 1820 mm |
| Augstums | 1650 mm |
No valsts Kanāda
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Professionaalselt taastaTud-ehitatud, kasutatud 80-ndate Dodge mootorit, automaatkasti ja vanaaegne roolisüsteem asendatud roolilatiga. Lisaks paigaldatud korralikud võimuga pidurid ja autopiloot.
| Pārdevējs | American Beauty |
|---|---|
| Adrese | Läike põik 1a, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | american.ee |
E-R 8.00-19.00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.