| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 1989 |
| Odometrs | 100 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zelts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 777BDH |
| VIN | WDB1240211A989684 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1996 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 87 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 70 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1840 kg |
|---|---|
| Svars | 1320 kg |
| Celtspēja | 520 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 695 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4740 mm |
| Platums | 1740 mm |
| Augstums | 1431 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Väga hea kerega, väikse läbisõiduga. Aastaid seisnud. Asub Pärnus Lille 2A Ülevaatus + registreerimis maks müüja kulul. Avatud pakkumistele.
| Pārdevējs | RS |
|---|---|
| Adrese | Pärnu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.