| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 143 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | Obsidian Black |
| Reģ. nr. | 221PVF |
| VIN | WDD2052831F844511 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1991 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 190 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| Paātrinājums | 5.9 0-100km/h |
| CO2 | 177 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 66 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.0 l/100km |
| • Vidējais | 7.3 l/100km |
| Pilna masa | 2200 kg |
|---|---|
| Svars | 1665 kg |
| Celtspēja | 535 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2840 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4772 mm |
| Platums | 1839 mm |
| Augstums | 1465 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Kõik hooldused teostatud margiesindustes
| Pārdevējs | Raido K |
|---|---|
| Adrese | Harjumaa |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.