| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 24 900 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | Graphite Grau |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 590CXN |
| VIN | W1KAF0KB2RR218909 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1993 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 145 kW |
| Maksimālais ātrums | 235 km/h |
| CO2 | 12 g/km |
| Degviela | Uzlādes hibrīds (dīz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2675 kg |
|---|---|
| Svars | 2254 kg |
| Celtspēja | 421 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2865 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4793 mm |
| Platums | 1900 mm |
| Augstums | 1452 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
NB! Sõiduk ei asu 21.03 müügiplatsil. - Sõiduk MERCEDES-BENZ C 300 DE 4MATIC (590CXN) on liiklusregistris registreeritud ja on osalenud liikluskindlustuse juhtumis. - Ostame tagasi Teie olemasoleva sõiduki. - Müügihinnale lisandub loovutuspakett 199€ ja mootorsõidukimaksud - Garantii 10.2029 või 150 000km - Mercedes-Benz Certified
| Pārdevējs | Veho Ülemiste esindus |
|---|---|
| Adrese | Peterburi tee 50a, Peterburi tee, Tallinn, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | veho.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.