| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2009 |
| Odometrs | 370 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 776BKP |
| VIN | WBAKM21050C329442 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 180 kW |
| Maksimālais ātrums | 245 km/h |
| CO2 | 192 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.9 l/100km |
| • Vidējais | 7.2 l/100km |
| Pilna masa | 2505 kg |
|---|---|
| Svars | 1940 kg |
| Celtspēja | 565 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3070 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5072 mm |
| Platums | 1902 mm |
| Augstums | 1479 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Korralik ja hooldatud heade lisadega auto Arved olemas igast asjast mis tehtud on Hiljuti tehtud mootori remont kuhu said uued ketid,saaled,kòik mootori tihendid ja palju muud Hea varustus: Comfort istmed koos màludega ka kaasreisijal 4 tsiooniline kliima HiFi System Professional DSP heli Reguleeritav vedrustus (elektriliselt, jäikus) Adaptiivsed esituuled Ukselingi valgustused Sõiduraja vahetamise abisüsteem Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem Automaatsed täistuled Rulookardinad ustel ja tagaaknal 4x istmesoojad Eessõitjaga distantsi jälgiv püsikiiruse hoidja ja stop&go süsteem Kokkupõrke vastane süsteem Elektriline pagasiluuk Suitsetaja pakett Vahetust võib pakkuda ekskavaatori vastu
| Pārdevējs | Kristjan |
|---|---|
| Adrese | Tartumaa |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.