| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | 347 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 515MKE |
| VIN | SALLSAA247A105140 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3628 cm³ |
|---|---|
| 3.6 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 200 kW |
| Maksimālais ātrums | 209 km/h |
| CO2 | 294 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 80 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 14.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 9.0 l/100km |
| • Vidējais | 11.0 l/100km |
| Pilna masa | 3175 kg |
|---|---|
| Svars | 2798 kg |
| Celtspēja | 377 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 3500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2745 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4904 mm |
| Platums | 1928 mm |
| Augstums | 1873 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
✔️ Eestist uuena ostetud ning Inchcape Motorsi ajalooga ✔️ Tehtud roostetõrje ja suured hooldustööd ✔️ Hiljuti vahetatud automaatkäigukasti õlifilter ja suurem osa õlist ✔️ Suvel vahetatud mõlemad turbod, ning tehtud pidurisüsteemi remont (uued torud) ✔️ Webasto tehase oma (taimer ning ainuke OEM webasto mis sellel mudelil ka puldiga käivitatav) ✔️ All korralikud lamellrehvid, uus aku ✔️ Kehtiv ülevaatus kuni 07.2025 ✔️ Taha paigaldatud tuuning tuled (vastavad EU nõuetele) ✔️ Hääled tehtud natukene mahedamaks 372Customsi poolt ✔️ Tehasest ilma DPF-ta 💰 Registreerimismaksu arutame auto kõrval. 📞 Eelistatud suhtlus telefoni teel, kirjasõpru ei otsi! Kui on huvi siis võin lisainfot telefoni teel rääkida. EST/RUS/ENG
| Pārdevējs | Marko jurgens |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.