
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 1992 |
| Odometrs | 72 700 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši zaļš |
| Krāsas specifikācija | Amazon Green |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 928GTA |
| VIN | WP0ZZZ92ZNS800810 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 5397 cm³ |
|---|---|
| 5.4 l | |
| Novietojums | Aizmugure |
| Jauda | 257 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1960 kg |
|---|---|
| Svars | 1640 kg |
| Celtspēja | 320 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 4520 mm |
| Platums | 1890 mm |
| Augstums | 1282 mm |
No valsts Japāna
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
All services and repairs done in Porsche Classic Tallinn. Low mileage, perfect condition.
| Pārdevējs | Kauritel Motors |
|---|---|
| Adrese | Kautjala tee 3, Patika küla, 75316 Rae vald, Harju maakond |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kauritelmotors.eu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.