Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2012 |
| Odometrs | 221 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 115BVF |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2792 cm³ |
|---|---|
| 2.8 l | |
| Jauda | 239 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 251 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 16.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.5 l/100km |
| • Vidējais | 10.7 l/100km |
| Pilna masa | 2355 kg |
|---|---|
| Svars | 2002 kg |
| Celtspēja | 353 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2737 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4830 mm |
| Platums | 1856 mm |
| Augstums | 1498 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Panen müüki oma vahva Opeli. Tegemist Opeli OPC mudeliga, millega sõitmine on vägev kogemus. Auto on varustatud kõigega, mida ühest vägevast luukpärast oodata. Paigaldatud paar aastat tagasi Prins LPG seade Gaznetis. LPGga sõites keskmiselt 12 eurot 100km. Selle aasta jooksul ära vahetatud kõik vedelikud (mootori,käigukasti,4wd Haldex) ja ka tehtud LPG seadme hooldus, sammuti ka vahetatud esiklotsid. Olemas erinevad lisad nt adaptiivsed tuled, roolisoe, mugavad Recaro istmed, automaatsed tuled/kojamehed. Paigaldatud TK audio juures väga hea heliga subwoofer. Esiklaasil on ka solar kile. Auto sõidab väga hästi ja on olnud korraliku hoole all. All korralikud lamellid. REGISTREERIMISMAKS MAKSTUD. Lisaküsimustel kirjutada/helistada.
| Pārdevējs | Johannes Gevlja |
|---|---|
| Adrese | Pärnu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.