| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 126 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 824GHR |
| VIN | YV1XZ72VDK2110054 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 200 km/h |
| CO2 | 157 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.4 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.7 l/100km |
| • Vidējais | 5.0 l/100km |
| Pilna masa | 2180 kg |
|---|---|
| Svars | 1674 kg |
| Celtspēja | 506 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2702 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4425 mm |
| Platums | 1873 mm |
| Augstums | 1632 mm |
No valsts Luksemburga
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
- Pakkuda väga korralik Volvo linnamaastur - Toodud Luksemburgist - Eestis alates 2022a - Üks omanik - Suurepärane tehniline ja visuaalne seisukord - Ei vaja lisainvesteeringuid - Järgmine korraline hooldus 295 päeva või 28000km - Varustus (Harman/Kardon helisüsteem, automaatsed LED esituled, parkandurid ees ja taga, parkimiskaamera, vihmasensor, Intelli Safe, püsikiiruse hoidja, Volvo On Call, Michelin lamellrehvid, navi, lane keeping aid jpm)
| Pārdevējs | Jörgen |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.