| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 315 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 998TMV |
| VIN | W0LGT8EMXE1159253 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1956 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 120 kW |
| Maksimālais ātrums | 210 km/h |
| CO2 | 149 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.5 l/100km |
| • Vidējais | 5.6 l/100km |
| Pilna masa | 2315 kg |
|---|---|
| Svars | 1816 kg |
| Celtspēja | 499 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2737 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4913 mm |
| Platums | 1856 mm |
| Augstums | 1520 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Hammasrihm ja õlivahetus tehtud viimati 2025 veebruaris. Õlivahetust tehtud regulaarselt 10 tuhande km tagant. Autol on talverehvid, kaasa tulevad suverehvid. Ühe omaniku käes olnud aastast 2017. Pimenurga andurid ei tööta.
| Pārdevējs | Veljo L |
|---|---|
| Adrese | Paide linn |
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.