| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 1989 |
| Odometrs | 104 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 55NPY |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 5740 cm³ |
|---|---|
| 5.7 l | |
| Jauda | 170 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1870 kg |
|---|---|
| Svars | 1552 kg |
| Celtspēja | 318 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4968 mm |
| Platums | 1840 mm |
| Augstums | 1320 mm |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa Pontiac Firebird 3gen 5.7tpi. Auto teeb eriliseks võimsa mootori, manuaal käigukasti ja targa katuse kombinatsioon. Üldiselt auto heas korras, istu sisse ja sõida. Autol vanust juba 36a seega leidub ka sõitmist mittesegavaid vigu. Huviline saab küsida lisa juba otse. Asukoht Lagedi. Automaks: aastane 50€; esmaregistreerimine 608€. Võib pakkuda vahetuseks vanemat hobiautot. Vahetuse mõned eelistused 4x4(Defender, LandCruiser jne) või t2 buss, aga võib ka muud põnevat pakkuda.
| Pārdevējs | Silver Pikk |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.