Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2002 |
| Odometrs | 364 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zaļš |
| Krāsas specifikācija | Tumeroheline |
| Reģ. nr. | 170MSK |
| VIN | SHHEP23402U013555 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1590 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 81 kW |
| Maksimālais ātrums | 187 km/h |
| Paātrinājums | 10 0-100km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 50 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.0 l/100km |
| • Vidējais | 6.5 l/100km |
| Pilna masa | 1605 kg |
|---|---|
| Svars | 1192 kg |
| Celtspēja | 413 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1200 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 500 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2575 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 4140 mm |
| Platums | 1695 mm |
| Augstums | 1440 mm |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
PLUSSIDEST -> MAKSTUD REG. TASU!! Rahvaralli tehniline kaart (tulekustuti ja varuratas kinnitatud) Kaardilugeja lamp (töötab) Alumiiniumist paigaldatud põhjakaitse + kummist torude kaitse Polypuksid Õlid vahetatud, uus pooltelg, uued varuosad vedrustuses Kere tugev, karbid minevikus tehtud All Federal RS-R PRO poolslikid ja honda oem veljed Tehtud sillastend MIINUSTEST -> Avaneb ainult võtmest (pult on kadunud, kuid on alati võimalik uus teha) Auto osales rahvasprindis, seega piisavalt kriimustusi Kapotti kang hiljuti läks katki, aga lahti ikka saab Mootorist plekib natuke õli, kuid eriti suuri lekkeid ei ole ning õli ei söö NB! Auto on üle 20 aasta vana ning osales rahvaspordis, seega välimuselt ideaalset autot ei ole tarvis oodata :)
| Pārdevējs | Ronan |
|---|---|
| Adrese | Kohtla-Järve |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.