| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 1999 |
| Odometrs | 395 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Tumši sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 286AZA |
| VIN | WAUZZZ8DZXA254247 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Jauda | 81 kW |
| Maksimālais ātrums | 188 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 60 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 4.7 l/100km |
| Pilna masa | 1980 kg |
|---|---|
| Svars | 1505 kg |
| Celtspēja | 475 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1700 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2607 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4581 mm |
| Platums | 1733 mm |
| Augstums | 1439 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Tervist. Müügiks on pakkuda üks pikalt pere teeninud Hibisk-punases Audi A4 B5 Avant Fl. mis veeres välja tehasest 99 aastal. Läbisõit on tal varsti pea 400tuhat. Aiste vahel on tal vanakooli pommikindel tahmapress milleks on 1.9Tdi oma metsiku 81 kiluvatiga mis nuusutab kütust ja käib nagu tank. Edasi veab teda ei mitte 1 sillavedu vaid lausa 2 sillavedu mis tähendab, et tegemist on Quattro'ga mis paneb oma jõu maasse läbi 5e käigulise manuaal käigukasti. Plussid+ Sillad tihked, ei kolise, ei nagise, ei kisu kuhugi, sõidab väga mõnusalt ja pehmelt. Pidurdab ja sidurdab ning käigud lülituvad hästi. Toimiv käsipidur. Mootor käib nagu kellavärk mis ei tarbi õlisi ega muid ebavajalikke vedelikke. 4x El. aknad, toimiv katuseluuk, püsikiirushoidja. Töötav kliima ja kompu. Ainult kalla ja talla. Miinused- Laki koorumised ja rooste kohad nagu vanale autole kombeks kuigi läbivaid augud puuduvad. Pagass ei avane kuna mehhanism ei toimi, parem poolsed tagumised istmed alla ei klapi, helisüsteem plärtsub ja ei mängi hästi, uksed käivad lukku/lukust lahti ainult uksest keerates kuna "comfort block" võtme nuppudele ei reageeri. Hinnasooviks oleks 2250€ kuid jätan tingimiseks natukene ruumi. Kõik arved ja hoolduse ajalugu on olemas ja saab kaasa. Kaasa saab veel mõne hooaja sõitnud naelrehvid millel mõni üksik nael puudu. Reaalsele huvilisele räägin lähemalt. Vahetust teie eelmise auto vastu ei soovi. Autot saab tulla vaatama Harjumaal. Huvi korral helistada numbril +372 5626 0186
| Pārdevējs | Marko Pukko |
|---|---|
| Adrese | Harjumaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.