| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 1999 |
| Odometrs | 365 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši zils |
| Krāsas specifikācija | Orientblau 317 |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 111MYR |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2793 cm³ |
|---|---|
| 2.8 l | |
| Jauda | 142 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 10.0 l/100km |
| Pilna masa | 2265 kg |
|---|---|
| Svars | 1805 kg |
| Celtspēja | 460 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1900 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2930 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4984 mm |
| Platums | 1862 mm |
| Augstums | 1435 mm |
No valsts Nīderlande
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Soodushinnaga 20" velgi kaasa ei saa. Tegemist on väga hästi säilinud eksemplariga. Autol on olnud head omanikud ning soolaseid talvesi pole auto näinud. Autol puudub rooste. Väljast tehtud just põhjalik poleerimine ja kaetud keraamikaga. Ei ole keevitatud ega lapitud nagu enamus. Põhi/karbid kõik tugevad ja originaal. Põhja alt Krown kaitse paigaldatud. Tehniliselt seisukord samuti väga hea, kõik toimib, lisad töötavad, mootor ergas, kast vahetab sujuvalt. Kõik õlid ja filtrid vahetatud, k.a käigukasti õli ja filter. Auto püüab meeletult pilke ja saab alati kiidusõnu. Tegemist on autoga, mille väärtus ajas ainult tõuseb. Tõeline legend Eesti teedel. Autole paigaldatud juurde: Esimene stangelisa Lowtec coilover vedrustus 20x9 ja 20x10 OE BMW Style 32 veljed Must lagi Android makk Auto ajalugu ja käekäik kõik üsna hästi teada-täpsemalt tõelisele huvilisele auto kõrval. Huvi korral helista, autot saab näha Rapla/Tallinn. Reg nr. ei tule autoga kaasa.
| Pārdevējs | A M |
|---|---|
| Adrese | Rapla / Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.