| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Komerctransports |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 199 500 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | - |
| Aizmugurējā piekare | - |
| Priekšējās bremzes | - |
| Aizmugurējās bremzes | - |
| Reģ. nr. | 688KDY |
| VIN | VF1MB000X64194435 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2299 cm³ |
|---|---|
| 2.3 l | |
| Jauda | 107 kW |
| CO2 | 191 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.4 l/100km |
| • Vidējais | 7.3 l/100km |
| Pilna masa | 3500 kg |
|---|---|
| Svars | 2675 kg |
| Celtspēja | 825 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 4332 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 6939 mm |
| Platums | 2210 mm |
| Augstums | 3100 mm |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa heas korras ning korrektselt hooldatud kaubik! Kõik hooldused teostatud margiesinduses.
| Pārdevējs | Geta Grupp OÜ |
|---|---|
| Adrese | Männiku tee 106c, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.