| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Daudzfunkcionāls |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 140 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 666WKS |
| VIN | YV1LFBMUDL1562768 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 223 kW |
| Maksimālais ātrums | 230 km/h |
| CO2 | 69 g/km |
| Degviela | Hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 2.3 l/100km |
| Pilna masa | 2980 kg |
|---|---|
| Svars | 2454 kg |
| Celtspēja | 526 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2400 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2984 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4953 mm |
| Platums | 1958 mm |
| Augstums | 1739 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Volvo XC90 T8 - luksuslik ja ruumikas 7-kohaline linnamaastur, mis pakub võimsat pistikhübriidajamit, nelikvedu ja väga head sõidumugavust. Kvaliteetne ja avar salong, kaasaegne tehnoloogia ning rikkalik lisavarustus loovad kõrgetasemelise sõidukogemuse. - Korrektne hooldusajalugu - Kaasa naastrehvid - Võimalik soetada lisagarantii - Teostatud helisummutus ning täiustatud audio seadmeid. Helista ja tule vaatama! https://executivemotors.ee/
| Pārdevējs | Executive Motors |
|---|---|
| Adrese | Kallaste tn 7, Tabasalu, 76901 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | executivemotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.