Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Gads | 2010 |
| Odometrs | 176 983 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 694XGK |
| VIN | WAUZZZ8F5AN023852 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2995 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 245 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 224 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 13.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.3 l/100km |
| • Vidējais | 9.7 l/100km |
| Pilna masa | 2375 kg |
|---|---|
| Svars | 1950 kg |
| Celtspēja | 425 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1900 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2758 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4625 mm |
| Platums | 1854 mm |
| Augstums | 1366 mm |
No valsts Šveice
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Korraliselt hooldatud Talvel sõitnud ei ole 2 võtit Sügisel teostatud katusehooldus,katuseriie väga heas seisus
| Pārdevējs | Alo Kopli |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.