Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 113 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 327CMC |
| VIN | WBA1R910105H90750 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 250 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 169 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.0 l/100km |
| • Vidējais | 7.4 l/100km |
| Pilna masa | 2090 kg |
|---|---|
| Svars | 1615 kg |
| Celtspēja | 475 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2690 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4324 mm |
| Platums | 1765 mm |
| Augstums | 1411 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Suur hooldus tehtud 104000km pealt BMW esinduses. Kevad 2026 tehtud hooldus 113000km pealt, vahetati kõik filtrid ja õlid. Talvel seisis auto soojas garaažis.(viimane pilt) Auto on täielikult tehaseseades, st pole tehtud tuuningut mootorile ega tarkvarale. Registreerimismaks makstud!
| Pārdevējs | Reimo |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.