| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Pikaps |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 187 022 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 017RPT |
| VIN | 6FPPXXMJ2PLY37908 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1996 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 157 kW |
| Maksimālais ātrums | 180 km/h |
| CO2 | 277 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 11.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.8 l/100km |
| • Vidējais | 9.1 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2556 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5363 mm |
| Platums | 2028 mm |
| Augstums | 1873 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.