| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Komerctransports |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 233 282 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 861BSL |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 88 kW |
| Maksimālais ātrums | 172 km/h |
| CO2 | 135 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.4 l/100km |
| • Vidējais | 5.2 l/100km |
| Pilna masa | 2458 kg |
|---|---|
| Svars | 1639 kg |
| Celtspēja | 819 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1300 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 500 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3105 mm |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4740 mm |
| Platums | 1832 mm |
| Augstums | 1880 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Huvi korral -56264054 perikarl9@gmail.com Hetkel on lisatuled eemaldatud - soovi korral saab kaasa.
| Pārdevējs | Karl |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.