| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 60 150 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 999JAZ |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2979 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 225 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2209 kg |
|---|---|
| Svars | 1959 kg |
| Celtspēja | 250 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1700 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2810 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4639 mm |
| Platums | 1825 mm |
| Augstums | 1392 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | A |
|---|---|
| Adrese | Harjumaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.