| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Autobuss |
| Virsbūves tips | Autobuss |
| Gads | 2015 |
| Odometrs | 434 335 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | ZCFC270C305996447 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 125 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 7200 kg |
|---|---|
| Svars | 5204 kg |
| Celtspēja | - |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 7999 mm |
| Platums | 2350 mm |
| Augstums | - |
| Gultasvietas | - |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: IVECO Model: Rosero Structure: minibus 23 seats + 5 standing ( 20+1 seats installed ) Year: 02.2015 VIN: ZCFC270C305996447 Mileage: 434335 km Wheel formula: 4x2 WB: 4750 mm Engine: 125 Kw / 170 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic Suspension: air Dimensions: L/W: 7999 mm / 2350 mm Masses: full/empty: 7200 kg / 5204 kg
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.