| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sudrabs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 344MFB |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 165 kW |
| Maksimālais ātrums | 215 km/h |
| CO2 | 254 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 12.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.8 l/100km |
| • Vidējais | 9.6 l/100km |
| Pilna masa | 2830 kg |
|---|---|
| Svars | 2185 kg |
| Celtspēja | 645 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 3500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2915 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4910 mm |
| Platums | 1960 mm |
| Augstums | 1885 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Sarvik |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.