Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2000 |
| Odometrs | 363 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Sudrabs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 350BSN |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | 200 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1930 kg |
|---|---|
| Svars | 1405 kg |
| Celtspēja | 525 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 650 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2707 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4766 mm |
| Platums | 1740 mm |
| Augstums | 1459 mm |
No valsts Francija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa Passat B5 1.9 diisel. Kasutatakse iga päev, värske ÜV.
| Pārdevējs | MX |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.