
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 240 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 470FKY |
| VIN | SALWA2EFXEA340864 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 5.0 l |
|---|---|
| Jauda | 375 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 18.3 l/100km |
| • Ārpilsētas | 9.7 l/100km |
| • Vidējais | 12.8 l/100km |
| Pilna masa | 3050 kg |
|---|---|
| Svars | 2402 kg |
| Celtspēja | 648 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2923 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4850 mm |
| Platums | 1983 mm |
| Augstums | 1780 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Ainuke 5.0 liitrise mootoriga Autobiography varustuses Range Rover Sport müügil. Auto on ostetud Eestist uuena ning kogu ajalugu on kättesaadav. Hiljutised suuremad ja kulukamad remonditööd: - ACE Hydraulic pipes - hüdraulilise stabilisaatori torustik (2500 eur) - Kütusepaagi korpus/kaitse (1200 eur) - Roolilati kinnituse polt, alumiiniumist vahetatud roostevaba vastu (600 eu) - Veepump + kogu torustik, osa torudest vahetatud alumiiniumist osade vastu (2100 eur) - Esimesed pidurikettad - ja klotsid (400 eur) Tehtud töödest on olemas arved ning hooldused hooldusraamatus fikseeritud. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.