| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2005 |
| Odometrs | 317 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 666TJP |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4134 cm³ |
|---|---|
| 4.2 l | |
| Jauda | 240 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 249 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.0 l/100km |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2595 kg |
|---|---|
| Svars | 2070 kg |
| Celtspēja | 525 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2300 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3074 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5192 mm |
| Platums | 1894 mm |
| Augstums | 1424 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Auto on tehniliselt väga heas seisus, mootor ja kast toimivad ideaalselt, veermik korras, kere roostevaba. Mootor ja kast on üle kirjutatud. Mootorit võimsuse poolest kaasa aidatud ja kastis sai käiguvahetuse kiiruseid ning käiguvahetuspunkte vastavalt mootori tarkvarale optimeeritud. Auto on originaalist veidi madalamaks programmeeritud, kuid tänu õhkvedrustusele saab seda mugavalt muuta. Salong on äärmiselt ruumikas ning paljude lisadega. Bose helisüsteem, 2x mäludega istmed, 3x elektrilised kardinad taga, coming-leaving home tuled jne. Hiljuti vahetatud: Aku, kliimapump, termostaat, eelsüüteküünlad, kõik filtrid ja õlid (kaasaarvatud käigukasti) rattalaagrid, esimesed käändmikud, ülemised-alumised õõtshoovad, stabilisaatori otsavardad, puksid ja kondid, sisemised-välimised rooliotsad ja kindlasti mõningad pisiasjad veel. Ülevaatamist vajavad osad: Käsipiduri juhtmestik ja mootor said vahetatud, kuid viskab taas errorit. Esimesed õhkpadjad lekivad kergelt ning aegajalt viskab sellekohast veateadet. Parkimisandurid ei toimi, kui jõuan teen ise enne müüki korda. All on Sailun lamellid ning kaasa tulevad korralikud Hakkapeliita naastrehvid. Auto on olnud alates 2012 ühe pere kasutuses ning avariivaba. Pisemaid kriime ja kulumisi ikka leidub. Numbrimärk ei tule kaasa. Aastamaks vaid 50€, registreerimistasu jääb ostja kanda. Asub enamasti Kohilas või Tallinnas. Lisainfo telefonil 56674878
| Pārdevējs | Grete |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.