| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 207 613 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 036MRT |
| VIN | SHHFK9760JU002703 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1597 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 88 kW |
| Maksimālais ātrums | 201 km/h |
| CO2 | 93 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 3.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 3.5 l/100km |
| • Vidējais | 3.5 l/100km |
| Pilna masa | 1835 kg |
|---|---|
| Svars | 1429 kg |
| Celtspēja | 406 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1400 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 500 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2697 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4518 mm |
| Platums | 1799 mm |
| Augstums | 1428 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Pakkuda ökonoomne ja vastupidav Honda Civic, mis sobib ideaalselt nii igapäevaseks linnasõiduks kui ka pikemateks otsadeks. Väga hea valik inimesele, kes otsib usaldusväärset ja madalate ülalpidamiskuludega autot. Auto on olnud heaperemehelikus kasutuses ja hooldatud korrapäraselt. Kõik hooldused on dokumenteeritud ning kogu hooldusajalugu tuleb autoga kaasa. Õlivahetused on tehtud järjepidevalt iga 10 000 km tagant. Suurematest/kallimatest remontidest on eelmine aasta remonditud turbo ja teostatud DPF puhastus. Tehniliselt heas korras – istu sisse ja sõida! Originaal kõlarid on välja vahetatud kvaliteetsete Hertz kõlarite vastu. Auto pole liisingus, seega kohene ümbervormistamine. Registreerimistasu hinnas. Huvi korral võta ühendust ja tule vaatama!
| Pārdevējs | User |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.